0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
-
-
Jeju United
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
-
-
Jeonbuk Hyundai Motors FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Japan J League
Vissel Kobe
-
-
Kawasaki Frontale
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Australia A-League
Adelaide United FC
۰
۰
Melbourne City FC
inprogress
۱۳:۳۵
  South America Copa Sudamericana Group E
Internacional RS
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۵
Atletico Clube Goianiense
۱
۰
CD Antofagasta
Finished
۰۵:۰۰
Club 9 de Octubre
۲
۳
Guairena FC
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group C
Bragantino Red Bull
۰
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۲:۴۵
  Colombia Primera B
Fortaleza FC
۰
۱
Bogota FC
Finished
۰۵:۱۰
Llaneros FC
۰
۰
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
FC Leones
۰
۰
Real Cartagena
Finished
۰۳:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group H
Sporting Cristal Lima
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
Universidad Catolica
Finished
۰۵:۰۰
  World Friendly International Matches U20
Algeria U20
۱
۱
Ivory Coast U20
Finished
۰۰:۰۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۰
۳
Khaan Khuns Erchim
Finished
۰۹:۳۰
BCH Lions
۱
۴
FC Ulaanbaatar
inprogress
۱۲:۳۰
  Chile Primera B
Deportes Temuco
۲
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
CD Santa Cruz
۲
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۵:۰۰
  Japan YBC Levain Cup
Gamba Osaka
-
-
Kashima Antlers
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FC Tokyo
-
-
Avispa Fukuoka
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
-
-
Jubilo Iwata
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Oita Trinita
-
-
Cerezo Osaka
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Kashiwa Reysol
-
-
Kyoto Purple Sanga
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
-
-
Sagan Tosu
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Shimizu S-pulse
-
-
Sanfrecce Hiroshima
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Tokushima Vortis
-
-
Nagoya Grampus Eight
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Asia Southeast Asian Games Women
Thailand (W)
۱
۰
Philippines (W)
inprogress
۱۳:۰۰
  World Friendly Club Matches
Deportivo Toluca FC
۱
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۰
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
  South America Copa Libertadores, Group B
Caracas FC
۰
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۲:۴۵
  Australia FFA Cup
Edgeworth Eagles
۰
۱
Weston Workers
inprogress
۱۳:۰۰
Whittlesea United SC
۰
۰
Upfield SC
inprogress
۱۳:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۰
Lake Macquarie City FC
inprogress
۱۳:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۲
۱
O'Connor Knights
inprogress
۱۳:۰۰
St George City FA
۰
۰
Dulwich Hill F.C.
inprogress
۱۳:۳۰
Maitland
۰
۰
Lambton Jaffas FC
inprogress
۱۳:۳۰
Valentine Phoenix
۰
۰
Broadmeadow Magic
inprogress
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro B
Novorizontino SP
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Junior
۲
۰
Oriente Petrolero
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group G
Ceara CE
۶
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۴۵
  Brazil Serie C
AD Confianca SE
۱
۰
Ferroviario
Finished
۰۳:۳۰
  United States USL League Two
South Georgia Tormenta FC II
۲
۰
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Dalton Red Wolves SC
۲
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
El Nacional Quito
۲
۰
Chacaritas SC
Finished
۰۴:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Boca Juniors
۱
۱
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
  Ethiopia Premier League
Welkite Ketema
۱
۲
Sebeta City
Finished
۱۱:۳۰
Defence Force FC
-
-
Fasil Kenema
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Japan J2 League
Omiya Ardija
-
-
Grulla Morioka
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Japan J3 League
FC Gifu
-
-
Gainare Tottori
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Independenta Baia Mare (W)
۰
۰
Banat Girls FC (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Istanbulspor U19
۰
۰
Altinordu SK U19
inprogress
۱۳:۳۰
Kocaelispor U19
۰
۰
Denizlispor U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Nepal C Division
Planning Boys United
۳
۱
32 Academy
Finished
۱۱:۳۰
Birgunj Youth Academy
۰
۴
Pulchowk SC
Finished
۰۸:۱۵
  South America Copa Sudamericana Group C
Banfield
۱
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۲:۴۵
  Colombia Regional League
Real San Jeronimo
۲
۰
E.D.P IND. Medellin
Finished
۰۵:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Klaksvíkar Ítróttarfelag II
۲
۱
Undrið FF
Finished
۰۰:۰۰
  Ghana Premier League
Hearts of Oak
۰
۰
Bibiani Gold Stars FC
inprogress
۱۹:۳۰
Aduana Stars
۰
۰
Elmina Sharks
inprogress
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید