0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Jiri Skalicky
۳
۱
Kamil Kleprlik
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Fojt
۱
۳
Ondrej Kucirek
Finished
۰۰:۳۰
Duy Tiep Vu
۳
۱
Patrik Pycha
Finished
۰۱:۰۰
Plachy Jiri
۳
۲
Pavel Kulhanek
Finished
۰۵:۳۰
Martin Pavliska
۱
۳
Jiri Skalicky
Finished
۰۰:۰۰
Patrik Pycha
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۰:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Marcel Pikous
Finished
۰۰:۳۰
Matej Mazurek
۳
۱
Martin Pavliska
Finished
۰۱:۰۰
Vaclav Svoboda
۰
۳
Karel Pesek
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Kleprlik
۳
۱
Martin Pavliska
Finished
۰۱:۳۰
Marcel Pikous
۳
۱
Patrik Pycha
Finished
۰۱:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Duy Tiep Vu
Finished
۰۲:۰۰
Vaclav Hruska Sr
۳
۲
David Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Petr Hisler
۲
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۳:۰۰
Ludek Madle
۳
۰
Stanislav Mazanek
Finished
۰۶:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
David Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Linder Ladislav
۰
۰
Pavel Kulhanek
inprogress
۰۷:۰۰
Havel Ladislav
۱
۳
Pavel Fojt
Finished
۰۰:۰۰
Karel Pesek
۳
۰
Jiri Hiblbauer
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Hiblbauer
۳
۲
Ivo Kolacek
Finished
۰۰:۳۰
Jaroslav Schwan
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslav Schwan
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۱:۳۰
Jiri Hiblbauer
۳
۲
Ivo Kolacek
Finished
۰۱:۳۰
Ondrej Kucirek
۳
۰
Pavel Fojt
Finished
۰۲:۰۰
Karel Pesek
۳
۰
Vaclav Svoboda
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Skalicky
۳
۱
Matej Mazurek
Finished
۰۲:۰۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Marek Placek
Finished
۰۲:۳۰
Ludek Madle
۰
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۳:۰۰
David Vrabec
۳
۰
Stanislav Mazanek
Finished
۰۳:۳۰
Marek Placek
۳
۰
Linder Ladislav
Finished
۰۳:۳۰
Pavel Kulhanek
۱
۳
Petr Hisler
Finished
۰۴:۰۰
Vaclav Hruska Sr
۱
۳
Ludek Madle
Finished
۰۴:۰۰
Stanislav Mazanek
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۴:۳۰
Linder Ladislav
۳
۲
Plachy Jiri
Finished
۰۴:۳۰
David Vrabec
۲
۳
Ludek Madle
Finished
۰۵:۰۰
Marek Placek
۳
۰
Petr Hisler
Finished
۰۵:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۲
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۵:۳۰
Petr Hisler
۱
۳
Linder Ladislav
Finished
۰۶:۰۰
Plachy Jiri
۲
۳
Marek Placek
Finished
۰۶:۳۰
Stanislav Mazanek
۰
۱
Vaclav Hruska Sr
inprogress
۰۷:۰۰
  World TT-CUP
Brozek Michal
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Roman Vashchuk
۲
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۰:۲۵
Roman Vashchuk
۰
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۳:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۴:۲۵
David Del Olmo
۰
۳
Pedro J. Rocamora
Finished
۰۰:۰۰
Jakub Senk
۰
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۰:۵۰
Brozek Michal
۳
۲
Jakub Senk
Finished
۰۱:۲۰
Marek Kulisek
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۲:۲۰
Andrii Tsikhotskyi
۳
۱
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۲:۲۵
Vitalii Klimov
۳
۰
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۲:۵۵
Andrii Tsikhotskyi
۳
۰
Vitalii Klimov
Finished
۰۳:۲۵
Andrey Kaptanovsky
۳
۰
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۴:۵۵
Vitalii Klimov
۰
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۵:۲۵
Andrii Tsikhotskyi
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۵:۵۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Oleg Andreev
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۰:۰۰
Vadim Smetenko
۰
۳
Sergey Vavrenyuk
Finished
۰۰:۰۰
Igor Akimov
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۰:۳۰
Oleg Andreev
۳
۱
Yan Krol
Finished
۰۱:۰۰
Oleksandr Naida
۰
۳
Sergey Vavrenyuk
Finished
۰۱:۰۰
Igor Akimov
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۱:۳۰
Aleksandr Horoshko
۰
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۰۰
Vadim Smetenko
۳
۰
Oleksandr Naida
Finished
۰۲:۳۰
Yan Krol
۳
۰
Igor Akimov
Finished
۰۲:۳۰
Vitaliy Solovey
۳
۱
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۳:۳۰
Yan Krol
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۰۴:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۳۰
Oleg Andreev
۲
۳
Igor Akimov
Finished
۰۴:۳۰
Yan Krol
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۵:۰۰
Vitaliy Solovey
۳
۱
Andrey Burdakov
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۶:۰۰
  Europe TT Elite Series
Szymon Twardowski
۱
۳
Blazej Cioch
Finished
۰۰:۱۵
Przemyslaw Korzec
۳
۰
Mateusz Repke
Finished
۰۰:۴۵
Szymon Radlo
۳
۲
Michal Minda
Finished
۰۱:۱۵
Blazej Cioch
۳
۱
Mateusz Repke
Finished
۰۱:۴۵
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۰۰
Szymon Twardowski
۳
۲
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۱۵
Matkowski Jakub
۲
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۳۵
Przemyslaw Korzec
۲
۳
Michal Minda
Finished
۰۲:۴۵
Damian Swierczek
۲
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۳:۰۰
Blazej Cioch
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۱۵
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Matkowski Jakub
Finished
۰۳:۳۰
Szymon Twardowski
۳
۰
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۳:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۴:۰۰
Michal Minda
۲
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۴:۱۵
Damian Swierczek
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۳۰
Blazej Cioch
۳
۰
Przemyslaw Korzec
Finished
۰۴:۴۵
Matkowski Jakub
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۵:۰۰
Szymon Radlo
۳
۰
Mateusz Repke
Finished
۰۵:۱۵
Mikolaj Szalinski
۳
۱
Damian Swierczek
Finished
۰۵:۳۰
Szymon Twardowski
۰
۳
Michal Minda
Finished
۰۵:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۶:۰۰
Matkowski Jakub
۳
۲
Damian Swierczek
Finished
۰۶:۳۰
  Germany Challenger Ochsenhausen
Huzjak Josip
۳
۰
Amir Hossein Hodaei
Finished
۰۰:۲۰
  Russia Liga Pro
Mikhail Sverdlov
۳
۱
Andrey Shmakov
Finished
۰۰:۳۰
Evgeny Shishko
۱
۳
Mihail Andrusenko
Finished
۰۰:۴۵
Vadim Putilovsky
۳
۰
Petr Zyuzikov
Finished
۰۰:۴۵
Sergey Burov
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۱:۰۰
Ilyas Shakirov
۳
۰
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۱:۱۵
Maksim Dukhin
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Mikhail Reznikov
Finished
۰۱:۳۰
Yuriy Lbov
۳
۲
Sergey Myagkov
Finished
۰۱:۴۵
Lopatin Sergey
۳
۱
Andrey Pravdnov
Finished
۰۱:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Pandur
۰
۳
Dmitriy Emec
Finished
۰۲:۱۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Burov
۰
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۲:۳۰
Maksim Dukhin
۰
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۴۵
Ilyas Shakirov
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۲:۴۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۳:۰۰
Dmitriy Emec
۰
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۳:۱۵
Nikolay Zhurba
۲
۳
Andrey Pravdnov
Finished
۰۳:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Pandur
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۴۵
Tyinchtyik Turabekov
۳
۱
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۴۵
Mikhail Reznikov
۳
۰
Sergey Burov
Finished
۰۴:۰۰
Andrey Pravdnov
۱
۳
Ilyas Shakirov
Finished
۰۴:۱۵
Sergey Myagkov
۱
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۴:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۴:۳۰
Lopatin Sergey
۲
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۱
Dmitriy Emec
Finished
۰۴:۴۵
Mikhail Reznikov
۲
۳
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۵:۰۰
Sergey Myagkov
۳
۰
Ivan Pandur
Finished
۰۵:۱۵
Andrey Pravdnov
۳
۲
Tyinchtyik Turabekov
Finished
۰۵:۱۵
Anatoly Ilin
۱
۳
Sergey Burov
Finished
۰۵:۳۰
Nikolay Zhurba
۰
۰
Ilyas Shakirov
inprogress
۰۵:۴۵
Dmitriy Emec
۲
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۵:۴۵
Nikolay Zhurba
-
-
Ilyas Shakirov
Finished
۰۶:۴۵
Yuriy Lbov
۲
۱
Sergey Myagkov
inprogress
۰۶:۴۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۱:۵۰
Mkrdij Sounboulian
۳
۱
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۱۰
Andranik Sahakyan
۱
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۳:۱۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Mkrdij Sounboulian
Finished
۰۴:۵۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید